Mocko smutný:-(

26. května 2008 v 16:09 |  Smutné Příběhy
Znala jsem jednoho chlapce. Potkala jsem ho u řeky. Bylo nám 16let. Pak jsme spolu byly den co den a smáli se, vyprávěli si příběhy. Jednoho dne mi vyprávěl on SVŮJ příběh. Chtěla bych vám ho povědět.
"Bylo mi 14let. Potkal jsem kamarádku. Rozuměli jsme si, a jak už to tak bývá, zamilovali jsme se do sebe. Trávili jsme spolu mnoho času. Až pak jednou mi řekla, že to nesmí pokračovat. Nechápal jsem proč. Chtěl jsem se jí na to zeptat, ale ona mi nenechala. Řekla, že mě miluje, proto musí náš vztah ukončit. Že pokud jí miluji, tak dělá správnou věc..Od té doby se mi vyhýbala. Ale já ji stále miloval. A chtěl jsem zjistit proč se semnou rozešla. A pak mi jednoho dne její rodiče řekli, že umřela na nějakou těžkou nemoc kterou měla už od narození. A když zjistila, že má už maximálně týden plakala a dala jim dopis. Bylo v něm napsáno: CHTĚLA JSEM BÝT SILNÁ, ALE NEJDE TO. MUSELA JSEM TI TO ALESPOŇ NAPSAT. A TAK TU TEĎ SEDÍM A PÍŠI. ROZEŠLA JSEM SE S TEBOU, PROTOŽE NEMOC NADEMNOU VYHRÁVALA. MILUJI TĚ A BUDU TĚ MILOVAT NAVĚKY. Od té doby co umřela jsem už nikdy nebyl jako dřív. Ale snažil jsem se dostat mezi lidi. Až jednou jsem se rozhodl, že už s tím musím něco udělat. Chtěl jsem zemřít. U té řeky jak jsme se poznali, tak jsem se chtěl rozloučit s přírodou. Protože příroda je, nebo spíše byla, to poslední co při mně stálo. A když jsi přišla a začala jsi na mne mluvit, tak jsem si řekl, že to můžu udělat kdykoliv. Ale v tobě jsem cítil přítele, a tak jsem to nemohl udělat…
Takto mi vyprávěl jeho příběh. Můj život se díky tomu příběhu změnil. Ale on v mém srdci zůstal. Nechápu to protože sebevrahy nemám ráda. Myslím si, že si neváží života. Ale v jeho příběhu bylo života tolik, že jsem ho nemohla nenávidět. Po čase jsem se do něj zamilovala. Chvíli jsme spolu chodili, ale pak mi řekl, že už se mnou nemůže být. Že jí stále miluje. Řekl, že musí ukončit svůj život. Normálně bych mu řekla, že je to blázen. Ale život mu vzal lásku. Najednou jsem ho chápala. Protože láska je v životě jedna z nejdůležitějších věcí. A tak se rozhodl, že zemře..a já že půjdu s ním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pruett[e]* Pruett[e]* | Web | 26. května 2008 v 16:27 | Reagovat

:(

2 jantara jantara | Web | 26. května 2008 v 17:06 | Reagovat

smutný :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama